| POWER CONSUMPTION | 260 W |
| GRINDING DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 0-14000 |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | POWER PLUS |
| MODEL: | POWX0485 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 260 W |
| GRINDING DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | No |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-14000 |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.450 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 5400338073618 |








