| WI-FI | Yes |
| Brand | AKASO |
| MODEL: | BRAVE 7 LE |
| ANGLE OF VIEW: | 170 ̊ |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 2/5/8/10/14/16/20 MP |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.1 см |
| WI-FI: | Yes |
| MEMORY CARD: | MICRO SD/SDHC/SDXC ДО 64 GB |
| MEMORYCARDINSIDE: | No |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WEIGHT: | 0.110 g |
| DIMENSION (H, W, D): | 66x45x33 mm |
| BATTERY: | 1350 MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 810082449402 |












