| WI-FI | Да |
| Марка | AKASO |
| МОДЕЛ: | BRAVE 7 LE |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 170 ̊ |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 2/5/8/10/14/16/20 MP |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.1 см |
| WI-FI: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | MICRO SD/SDHC/SDXC ДО 64 GB |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТЕГЛО: | 0.110 g |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 66x45x33 mm |
| БАТЕРИЯ: | 1350 MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 810082449402 |












