| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | ACTION 5 PRO |
| ANGLE OF VIEW: | 155° |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | ДО 7296×5472 |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 6.4 см |
| WI-FI: | Yes |
| WATERPROOF: | Yes |
| MEMORY CARD: | MICROSD ДО 1TB |
| MEMORYCARDINSIDE: | No |
| INTERNAL MEMORY: | 64 GB (47 GB ИЗПОЛЗВАЕМИ) |
| INPUT: | USB-C |
| WEIGHT: | 146 ГР |
| DIMENSION (H, W, D): | 71 x 44 x 33 mm |
| BATTERY: | 1950 MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565981059 |



















