| WI-FI | Yes |
| Brand | GOPRO |
| MODEL: | HERO 12 BLACK |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 27 MPx |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.3 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.8 см |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| DUSTPROOF: | Yes |
| MEMORY CARD: | microSD |
| OUTPUT: | USB-C |
| WEIGHT: | 154g |
| BATTERY: | 1720MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 810116380282 |















