| KIND | Compact |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION | 4 |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | SNM-6002GBL |
| KIND: | Compact |
| HEIGHT: | 49.40 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 38.30 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 4 |
| VOLUME: | 60 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8696002321469 |











