| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BUYDEEM |
| MODEL: | K640E-CG |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 6950386611632 |








i
"" in 4 days
| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BUYDEEM |
| MODEL: | K640E-CG |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 6950386611632 |