| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | KLF04CREU |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | KРЕМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.000 kg |
| EAN | 8017709231378 |














