| CUTTING WIDTH | 33.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| Brand | MAKITA |
| MODEL: | DLM330Z |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| CUTTING WIDTH: | 33.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT: | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT: | 75 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA: | 270 m² |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 30 L |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET: | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 15.000 kg |
| EAN | 88381757904 |










