| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| TIMER | No |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SENCOR SUB 181BL |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ОДЕЯЛА И БОТУШИ |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| TIMER: | No |
| AUTO OFF: | No |
| MASSAGE FUNCTION: | No |
| WASHABLE: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 8590669204168 |





i
"" Today
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| TIMER | No |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SENCOR SUB 181BL |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ОДЕЯЛА И БОТУШИ |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| TIMER: | No |
| AUTO OFF: | No |
| MASSAGE FUNCTION: | No |
| WASHABLE: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669204168 |