

Ергономичен дизайн, проектиран за вашия комфорт
Почувствайте свободата! Увеличеният размер на платформата за крака позволява заемането на по-удобна поза, което значително подобрява стабилността по време на управление.
Големи 10-инчови гуми
Оборудван с предни и задни 10-инчови пневматични гуми, V25i Pro безпроблемно преодолява препятствията, като същевременно осигурява невероятно комфортно пътуване.
Двойна спирачна система за стабилно и безопасно управление
Предната E-ABS спирачка в комбинация със задна барабанна спирачка подобряват изживяването ви при каране, осигурявайки подобрена спирачна производителност, която предефинира безопасността и спокойствието!.

4-инчов широк дисплей
Наблюдавайте лесно скоростта си, нивото на заряд на батерията и други показатели, удобно показани за незабавна справка. Ъгълът на наклон на екрана от 14° е внимателно проектиран за ясна видимост от позицията на водача.
Здрава и устойчива
Рамката на V25i е изработена от висок клас стомана, която се използва в автомобилната промишленост.
Шасито има клас на защита от проникване на вода IPX5, който позволява управление при всякакви метеорологични условия.

Бъдете видими за останалите участници в движението
LED светлини, интегрирани пътепоказатели и E-mark сертифицирани отразители се грижат за Вашата безопасност, правейки ви видими за останалите участници в движението. Предният фар се активира автоматично в условия на слаба околна осветеност.
Умна BMS система
Умната система за управление на батерията (BMS) предлага 6 защитни механизма, осигуряващи безопасна употреба и удължен живот на клетките.

Смарт приложение Navee App
Интелигентното приложение NAVEE отключва цял свят от възможности, достъпни на един клик разстояние.
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | NAVEE |
| MODEL: | E-SCOOTER V25I PRO |
| MILEAGE: | ДО 25 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 300 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36 V 5100 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | E-ABS / БАРАБАННА |
| MAXIMUM-GRADIENT: | 15 % |
| WEIGHT: | 17.1 KG |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6975293670978 |












