| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | ELECTRIC SCOOTER 5 PRO |
| MILEAGE: | ДО 60 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 400 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 10200 MAH 477WH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | БАРАБАННА/ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| WEIGHT: | 22.4 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 КГ |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | LED |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6932554403782 |













