| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | SCOOTER 4 |
| MILEAGE: | ДО 35 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 300 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 7650 MAH 275WH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| WEIGHT: | 17.2 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941812721124 |









