| POWER CONSUMPTION | 2400 W |
| BAR LENGTH | 40.00 см |
| BAR SPEED | 12.5 m/s |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-ECS24 |
| SAW TYPE: | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2400 W |
| BAR LENGTH: | 40.00 см |
| BAR SPEED: | 12.5 m/s |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.250 kg |
| EAN | 3800972015449 |









