| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 80 KM |
| SPEED | ДО 25 KM/Ч |
| Brand | ARGENTO |
| MODEL: | PERFORMANCE 29" |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 13000 MAH 468 WH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 80 KM |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| GEARS: | 7 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДВОЙНА МЕХАНИЧНА ДИСКОВА |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН/ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ 110 КГ |
| WEIGHT: | 21.4 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8052679455973 |







