| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 115 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | TST |
| MODEL: | R002 PLUS FAT BK |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 25000 MAH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 115 КМ |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| GEARS: | 7 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | Yes |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | IPX5 |
| WEIGHT: | 38.9 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100891 |











