| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 115 КМ |
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | TST |
| МОДЕЛ: | R002 PLUS FAT BK |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48V 25000 MAH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 115 КМ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СКОРОСТИ: | 7 СКОРОСТИ |
| АМОРТИСЬОРИ: | Да |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | IPX5 |
| ТЕГЛО: | 38.9 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100891 |











