| ELECTRODE TYPE | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM | 3.20 мм |
| LENGTH | 350.00 мм |
| MODEL: | HARD |
| ELECTRODE TYPE: | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM: | 3.20 мм |
| LENGTH: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635194 |





5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| ELECTRODE TYPE | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM | 3.20 мм |
| LENGTH | 350.00 мм |
| MODEL: | HARD |
| ELECTRODE TYPE: | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM: | 3.20 мм |
| LENGTH: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635194 |