| ТИП ЕЛЕКТРОД | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.20 мм |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| МОДЕЛ: | HARD |
| ТИП ЕЛЕКТРОД: | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.20 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635194 |





5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ЕЛЕКТРОД | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.20 мм |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| МОДЕЛ: | HARD |
| ТИП ЕЛЕКТРОД: | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.20 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635194 |