- Отчита за наличие на видим дим в помещения с площ до 20 м2
- Управлява се през интуитивно приложение Xmart Home.
- Използва 2.4 GHz Wi-Fi връзка за комуникация със смарт приложението. Работи без необходимост от свързване към контролен Gateway/Hub.
- Изпраща мигновено известие (нотификация) към смарт приложението, при наличие на дим и активира мощна сирена 80dB.
- Изпращане на известие при нисък заряд на батериите.
- Изпращане на известие при демонтаж на устройството.
- Възможност за интеграция с други смарт сензори и устройства с цел създаване на смарт сцени за автоматизация на процесите.
- Бърз и лесен монтаж – Включени в комплекта крепежни елементи и монтажен стикер 3M.
- Захранване с 2 бр. батерии AAA (включени в комплекта).
Надеждно и мигновено засичане за наличие на дим
Сензорът е предназначен за своевременно откриване на видим дим и информиране с цел предотвратяване на пожар, минимизиране на щетите и предпазване живота на хората.Монтира се в затворени помещения, с площ до 20 м2. Препоръчително е монтажът да бъде направен върху тавана на помещението, където димът би бил най-концентриран.
Wi-Fi връзка към домашната мрежа
Смарт сензорът работи на 2.4GHz Wi-Fi честота. Конфигурира се и се свързва директно към домашната мрежа, без да е необходимо закупуването на допълнителен контролен Gateway/Hub.

Смарт известие и активиране на мощна сирена
При наличие на дим, сензорът ще изпрати мигновена нотификация към Вашия смартфон.Освен смарт нотификация, сензорът активира мощна сирена 80 dB, която подпомага своевременното известяване и вземането на превантивни мерки за предотвратяване възникването на сериозни щети.
| СПЕЦИФИКАЦИИ | |
| Захранване: | 2 бр. батерии AAA (LR03) |
| Консумация в режим на готовност: | ≤ 15μA |
| Консумация в режим аларма: | ≤ 220mA |
| Индикация за нисък заряд на батериите при: | ≤ 2.4V |
| WiFi: | 802.11 b/g/n |
| Алармен сигнал: | 80dB |
| Работна температура: | -10°C ~ +50°C |
| Работна влажност на въздуха: | ≤95%RH |
| Размери: | Диаметър: 80 мм Височина: 38 мм |
| Тегло: | 73 гр. |
| TYPE | СМАРТ СЕНЗОР |
| Brand | XMART |
| MODEL: | SD21W |
| TYPE: | СМАРТ СЕНЗОР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202096705 |






