| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | EMOS |
| MODEL: | IP44 IP-3006S 16A |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI 2.4GHZ |
| SOCKETS: | 1 БР |
| USAGE: | ВЪНШНА |
| SCHEDULE SET: | Yes |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| IP: | IP44 |
| EAN | 8592920122495 |






