| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | SMART PLUG 2 16A 3680W |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| REQUIRES HUB: | No |
| CONNECTIVITY: | WI-FI, BLUETOOTH 5.0 |
| SOCKETS: | 1 |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| SCHEDULE SET: | ТАЙМЕР |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| EAN | 6941812706626 |







