| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | SMART+ IP44 WIFI MATTER |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI |
| SOCKETS: | 1 |
| SCHEDULE SET: | Yes |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| IP: | IP44 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4099854419249 |




