| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ: | SMART+ IP44 WIFI MATTER |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК ЗА РАБОТА: | Да |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| КОЕФИЦИЕНТ НА ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP44 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4099854419249 |




