| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1000.00 ml |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | EC 235.BK |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1000.00 ml |
| CREMA DISC: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.500 kg |
| EAN | 8004399334588 |


















