| POWER | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1600.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-98080 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1600.00 ml |
| COFFEGRINDER: | No |
| THERMOBLOCK SYSTEM: | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.130 kg |
| EAN | 5202561548143 |




















