| HEIGHT | 90.00 мм |
| WIDTH | 70.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | VIVA! |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| HEIGHT: | 90.00 мм |
| WIDTH: | 70.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДО 5 КГ |
| EAN | 8002524048027 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 90.00 мм |
| WIDTH | 70.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | VIVA! |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| HEIGHT: | 90.00 мм |
| WIDTH: | 70.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДО 5 КГ |
| EAN | 8002524048027 |