| HEIGHT | 280.00 мм |
| WIDTH | 220.00 мм |
| LENGTH | 280.00 мм |
| Brand | PERILLA |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 280.00 мм |
| WIDTH: | 220.00 мм |
| LENGTH: | 280.00 мм |
| EAN | 8691913200032 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 280.00 мм |
| WIDTH | 220.00 мм |
| LENGTH | 280.00 мм |
| Brand | PERILLA |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 280.00 мм |
| WIDTH: | 220.00 мм |
| LENGTH: | 280.00 мм |
| EAN | 8691913200032 |