| HEIGHT | 75.00 мм |
| WIDTH | 240.00 мм |
| LENGTH | 110.00 мм |
| Brand | METALIFE |
| FORM: | ПРАВОЪГЪЛНА |
| COLOUR: | ХРОМ |
| RACH NUMBER: | 1 |
| HEIGHT: | 75.00 мм |
| WIDTH: | 240.00 мм |
| LENGTH: | 110.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8680801657188 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 75.00 мм |
| WIDTH | 240.00 мм |
| LENGTH | 110.00 мм |
| Brand | METALIFE |
| FORM: | ПРАВОЪГЪЛНА |
| COLOUR: | ХРОМ |
| RACH NUMBER: | 1 |
| HEIGHT: | 75.00 мм |
| WIDTH: | 240.00 мм |
| LENGTH: | 110.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8680801657188 |