| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 20.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| LENGTH: | 26.00 см |
| WIDTH: | 26.00 см |
| HEIGHT: | 8.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 3800231890770 |


