| MODEL | SPIDER-2D |
| SERIES | SPIDER |
| MAXPOWER-W | 70.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| Brand | VITO |
| MODEL: | SPIDER-2D |
| SERIES: | SPIDER |
| MAXPOWER-W: | 70.0 W |
| SOCKET: | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ/СТЪКЛО |
| LENGTH: | 14.50 см |
| COLOUR: | НИКЕЛ |
| EAN | 8699187547679 |


