| MAXPOWER-W | 35.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 35.0 W |
| SOCKET: | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| LENGTH: | 12.50 cm |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 3800160000000 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MAXPOWER-W | 35.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 35.0 W |
| SOCKET: | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| LENGTH: | 12.50 cm |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 3800160000000 |