| MODEL | MEDINA |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RABALUX |
| MODEL: | MEDINA |
| MAXPOWER-W: | 10.0 W |
| SOCKET: | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH: | 12.00 см |
| WIDTH: | 8.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250388328 |




