| MODEL | CYLINDER |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | D-IL |
| MODEL: | CYLINDER |
| MAXPOWER-W: | 40.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| HEIGHT: | 39.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800232862202 |


