| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| LENGTH: | 19.60 см |
| WIDTH: | 17.90 см |
| HEIGHT: | 13.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 1.000 kg |
| EAN | 3800231890251 |


