| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| MAXIMUM STROKE CUTTER HEAD | 55 мм |
| COLLET CHUCKING SYSTEM | 6 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | POF 1200 AE |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1200 W |
| POWER OUTPUT: | 650 W |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| MAXIMUM STROKE CUTTER HEAD: | 55 мм |
| COLLET CHUCKING SYSTEM: | 6 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 11000-28000 |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.200 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЦАНГА: 8 И 1/4" |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140451628 |


