| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| МАКС. ХОД НА ФРЕЗОВАТА ГЛАВА | 55 мм |
| ЦАНГА | 6 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | POF 1200 AE |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 650 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ХОД НА ФРЕЗОВАТА ГЛАВА: | 55 мм |
| ЦАНГА: | 6 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 11000-28000 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЦАНГА: 8 И 1/4" |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140451628 |


