| POWER | 2100 W |
| OIL CONTENT | 3.00 L |
| BASKET CAPACITY | 1.00 kg |
| INTERNAL COVERING | ИНОКС |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | PRO. 3L PLUS |
| POWER: | 2100 W |
| OIL CONTENT: | 3.00 L |
| BASKET CAPACITY: | 1.00 kg |
| INTERNAL COVERING: | ИНОКС |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | No |
| EASY CLEAN SYSTEM: | No |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.400 kg |
| EAN | 8414234739537 |









