| МОЩНОСТ | 2100 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА | 3.00 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ | 1.00 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | ИНОКС |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | PRO. 3L PLUS |
| МОЩНОСТ: | 2100 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА: | 3.00 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ: | 1.00 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | ИНОКС |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Не |
| СИСТЕМА ЗА ИЗТОЧВАНЕ: | Не |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.400 kg |
| EAN | 8414234739537 |









