| POWER | 2200 W |
| OIL CONTENT | 4.00 L |
| BASKET CAPACITY | 1.20 kg |
| INTERNAL COVERING | ИНОКС |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | PROFESSIONAL 4L |
| POWER: | 2200 W |
| OIL CONTENT: | 4.00 L |
| BASKET CAPACITY: | 1.20 kg |
| INTERNAL COVERING: | ИНОКС |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | No |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234739476 |











