| POWER | 2200 W |
| OIL CONTENT | 3.20 L |
| BASKET CAPACITY | 1.40 kg |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFR 7200 SS |
| POWER: | 2200 W |
| OIL CONTENT: | 3.20 L |
| BASKET CAPACITY: | 1.40 kg |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.580 kg |
| EAN | 8590669279449 |








