| OIL CONTENT | 1.80 L |
| BASKET CAPACITY | 1.00 kg |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | FF215D30 |
| TYPE: | ФРИТЮРНИК |
| OIL CONTENT: | 1.80 L |
| BASKET CAPACITY: | 1.00 kg |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| TIMER: | No |
| COLD WALLS FUNCTION: | No |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| OIL FILTRATION: | No |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.450 kg |
| EAN | 3045386381807 |







