| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА | 1.80 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ | 1.00 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FF215D30 |
| ТИП: | ФРИТЮРНИК |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА: | 1.80 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ: | 1.00 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ФУНКЦИЯ СТУДЕНИ СТЕНИ: | Не |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Да |
| ФИЛТРИРАНЕ НА МАЗНИНАТА: | Не |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.450 kg |
| EAN | 3045386381807 |





