| МОЩНОСТ | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ | 1.20 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FF2588E0 |
| ТИП: | ФРИТЮРНИК |
| МОЩНОСТ: | 1900 W |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ: | 1.20 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.210 kg |
| EAN | 3045387296056 |








