| POWER | 1900 W |
| BASKET CAPACITY | 1.20 kg |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | FF2588E0 |
| TYPE: | ФРИТЮРНИК |
| POWER: | 1900 W |
| BASKET CAPACITY: | 1.20 kg |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.210 kg |
| EAN | 3045387296056 |








