| COOKING FUNCTIONS | 8 |
| ENERGY CLASS | А++ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 71 |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | TE7PB63ZAB |
| HEIGHT: | 59.40 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.7 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 8 |
| ENERGY CLASS: | А++ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| MEAT PROBE: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 71 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394056197 |






















