| ENERGY CLASS | А+ |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 71 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HBA574BS3 |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 4 |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| CAVITY VOLUME: | 71 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005464715 |


























