| COOKING FUNCTIONS | 10 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| CAVITY VOLUME | 76 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | NV7B4345VAK/U2 |
| HEIGHT: | 59.60 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 57.0 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 10 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL TIMER TYPE: | Yes |
| CATALYTIC PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 76 L |
| FFD: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806094336849 |



















