| COOKING FUNCTIONS | 7 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| CAVITY VOLUME | 71 |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | B3ACE4AN3F |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 7 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| CAVITY VOLUME: | 71 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 4 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004281252 |


























