| CAVITY VOLUME | 44 L |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EVM9E2XT |
| HEIGHT: | 45.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.7 см |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 44 L |
| EAN | 7333394119762 |









i
| CAVITY VOLUME | 44 L |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EVM9E2XT |
| HEIGHT: | 45.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.7 см |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 44 L |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394119762 |